1

aplikant

Poslovođa/Šef gradilišta m/ž Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 13-03-2020)

Partners & Orka, za svog renomiranog klijenta, građevinsku firmu (izgradnja puteva, autoputeva…), radi zakup oglasnog prostora i pronalazak kadrova, potražuje izvršioca na poziciji:
Poslovođa/Šef gradilišta m/ž
• Mesto rada: Beograd
• Za lica iz unutrašnjosti, smeštaj i hrana obezbeđeni.

• Opis posla:
• Obavljanje poslova vezanih za izvođenje radova u okviru niskogradnje
• Organizuje rad i rukovodi realizacijom izgradnje na gradilištu
• Samostalno vođenje građevinske dokumentacije, građevinskog dnevnika i građevinske knjige
• Trebovanje materijala i kontrola utroška materijala
• Kontroliše kvalitet izvršenih radova, materijala koji se ugrađuje, rad i disciplinu na gradilištu
• Neposredan kontakt sa investitorima i nadzornim organima

• Uslovi:
• Od IV do VII stepena stručne spreme građevinske ili geodetske struke
• Poželjno aktivno radno iskustvo na poslovima vođenja gradilišta
• Znanje engleskog jezika
• Poznavanje zakonskih propisa vezanih za izvođenje radova
• Odlične organizacione i komunikacione veštine
• Poznavanje rada na računaru
• Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač

• Od kandidata očekujemo:
• Izvrsne organizacione sposobnosti
• Inicijativu i brzo rešavanje problema
• Istrajnost u ostvarenju zadatih ciljeva
• Fleksibilnost i brzo prilagođavanje promenama
• Razvijene komunikacijske veštine
• Samostalnost i samoinicijativnost u izvršavanju obaveza

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese: zaposlenje@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Oglas aktuelan 30 dana od dana postavke.
Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 85 puta