2

Aplikacija

Higijeničari za rad u modernoj zgradi m/ž Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 18-03-2020)

Partners & Orka reklamna agencija za svog renomiranog klijenta radi zakup oglasnog prostora koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:

Higijeničari za rad u modernoj poslovnoj zgradi m/ž
Mesto rada: Novi Beograd

Opis poslova: *Održavanje higijene u poslovnoj zgradi

Uslovi:
Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Nudi se:
Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom stalnog zaposlenja
Minimalna početna zarada u visini od 32.000 dinara neto plus troškovi prevoza
Svi bonusi I benefiti iz radnog odnosa po Zakonu o radu
Puno radno vreme- 40 sati nedeljno, mogućnost rada pola radnog vremena

Kandidati koji prijave putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati prijave mogu slati putem e-maila: zaposlenje@partnes-orka.co.rs
Kontakt telefon za bliže informacije: 064/1260055
011/2683486
Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 52 puta