0

Aplikacija

Diplomirani geometar Puno radno vreme

na Jinshan Construction D.O.O. Bor u Bor (Poslato na 21-03-2020)

JINSHAN CONSTRUCTION D.O.O. BOR

Raspisuje oglas za zasnivanje radnog odnosa na poslovima

Diplomirani geometar

Broj izvršilaca: 1

Opis poslova:
• Rad na gradilištu
• Priprema i obrada podataka za rad

Uslovi za prijavljivanje:
• Minimalno 2 godine iskustva u inženjerijskoj geodeziji
VII stepen stručne spreme
• Licenca drugog reda Republičkog geodetskog zavoda
• Spremnost za rad na terenu
• Aktivno znanje engleskog jezika

Dokumenti za konkurisanje:
• Poslovna biografija (CV-curriculum vitae) sa obaveznim kontakt detaljima (ime, prezime, godina rođenja, mesto prebivališta, kontakt mobilni telefon, kontakt email)
• Fotokopija licenci
• Fotokopija diplome

Mi Vam nudimo:
• Dinamično radno okruženje
• Mogućnost ličnog usavršavanja i razvoja

Ukoliko ispunjavate navedene uslove i želite da se pridružite našem timu, pošaljite nam svoju biografiju sa potrebnom dokumentacijom elektronskim putem
e-mail: xuxing.li@zijinmining.com

*Napominjemo da ćemo kontaktirati samo kandidate koji uđu u uži izbor

Rok za konkurisanje : 30.04.2020.god.

Skoro postavljeni poslovi Jinshan Construction D.O.O. Bor

Pregledano: 311 puta