2

Aplikacija

Operater bagera Puno radno vreme

na Bechtel ENKA UK Limited u Kragujevac (Poslato na 24-03-2020)

Bechtel ENKA UK Limited Ogranak Beograd

Zapošljava radnike na izgradnji Moravskog koridora.
Mesto rada: Kragujevac

Opis posla: Kontroliše teške mašine koje se koriste za kopanje rupa i rovova i za transport industrijskih materijala ili sirovina. Dužnosti: sprovođenje bezbednosnih mera, rukovanje zalihama, popravka i održavanje opreme i uklanjanje otpadaka.

Uslovi: Vozačka dozvola za profesionalne vozače i teške mašine.
Dobra fizička forma, mehanička sposobnost i odličan vid.

Kontakt sa poslodavcem:
mejlom na adresu adnan.turker@besmp.rs
telefonom na broj 060-6701964

Rok važenja
03.04.2020.

Skoro postavljeni poslovi Bechtel ENKA UK Limited

Pregledano: 469 puta