0

Aplikacija

Inženjer Puno radno vreme

na Forkom doo u Aleksinac (Poslato na 25-03-2020)

Poslodavacu potrebno lice za rad na poslovima biogasne elektrane u selu Gornje Suhotno.

Uslovi rada i ostali uslovi:

Diploma inženjera (elektronike, mašinstva i ostalih tehničkih nauka)
Pet godina radnog iskustva
Rad na računaru – MS Office, Internet
Samostalnost u izvršenju zadataka
Spremnost za rad pod pritiskom
Obavezno posedovanje vozačke dozvole B kategorije
Poželjno je da kandidat živi u Aleksincu ili okolini, ili da je spreman da se preseli za Aleksinac
Angažovanje je na period od minimum 12 godina, sa probnim radom od tri meseca.

Opis posla:
 Tehničko održavanje biogasne centrale
 Izrada zahteva za ponude za dobavljače, razrada tehničke dokumentacije
 Izrada procedura i ostale tehničke dokumentacije
 Saradnja sa investitorima
 Kontrola kvaliteta pri izvođenju radova i izvođenje jednostavnijih radova
 Praćenje radova podizvođača, kooperanata, dobavljača i isporučioca opreme
 Rad u kancelariji i na terenu

Očekujemo:
 Izražena inicijativa
 Samostalnost i pouzdanost u radu
 Pedantnost i efikasnost u radu, preciznost u izvršavanju poslovnih zadataka

Biografiju poslati na E-mail milica.forkom@yahoo.com – prijavite se odmah, a najkasnije do
31. marta 2020!

Rok važenja
31.03.2020.

Skoro postavljeni poslovi Forkom doo

Pregledano: 63 puta