0

Aplikacija

Vozač sanitetskog vozila u bolničkim ustanovama Puno radno vreme

na Specijalna bolnica za rehabilitaciju "Rusanda", Zrenjanin u Zrenjanin (Poslato na 26-03-2020)

Specijalna bolnica za rehabilitaciju “Rusanda”, Zrenjanin

23270 Melenci, ul. Banja Rusanda bb,

raspisuje oglas za:

Vozač sanitetskog vozila u bolničkim ustanovama, na neodređeno vreme

Uslovi rada i ostali uslovi:

III nivo kvalifikacija
vozačka dozvola B kategorije

Opis posla: – vrši sanitetski prevoz bolesnika prema nalogu lekara – vrši sanitetski prevoz pacijenata, koji nije hitan, ali je opravdan i medicinski neophodan – vrši sanitetski prevoz bolesnika prema overenom uputu i zakazanom terminu po nalogu pomoćnika direktora specijalne bolnice, a po informaciji medicinskih sestara-tehničara-glavnih sestara/glavnih tehničara odeljenja – pomaže prilikom unošenja i iznošenja nepokretnih pacijenata – održava, prati i vodi evidenciju o ispravnost vozila i opreme u vozilu – vodi evideciju o pređenoj kilometraži i potrošnji goriva i podnosi izveštaje rukovodiocu poslova investicionog i tehničkog održavanja – odgovoran je za higijenu vozila Bolnice – svakodnevno vrši vizuelni pregled vozila radi utvrđivanja ispravnosti – utvrđuje kvarove na vozilu i preduzima mere za njihovo otklanjanje – obavlja i druge poslove iz delokruga svoga rada po nalogu pomoćnika direktora specijalne bolnice i rukovodioca poslova investicionog i tehničkog održavanja – obavlja i druge poslove u okviru svoje struke po nalogu direktora Bolnice

Odgovornost: – za svoj rad je odgovoran je pomoćniku direktora specijalne bolnice i rukovodiocu poslova investicionog i tehničkog održavanja

Uz prijavu, u kojoj je potrebno navesti za koje poslove se prijavljuju, kandidati podnose kratku biografiju i dokaze o ispunjenosti uslova oglasa.

Dokazi o ispunjenosti uslova oglasa podnose se u originalu ili overenoj fotokopiji.

Kontakt telefon pravne službe za dodatne informacije: 023/315-0402

Rok za dostavljanje prijava je
02.04.2020.

Pregledano: 970 puta