9

Aplikacija

MEDICINSKA SESTRA - ODELJENJSKA Puno radno vreme

na Specijalna bolnica za plastičnu, rekonstruktivnu i estesku hirurgiju Diona u Beograd (Poslato na 02-04-2020)

USLOVI:

• Srednja, viša ili visoka medicinska stručna sprema
• Položen stručni ispit i posedovanje licence KMSTRS
• Najmanje dve godine iskustva
• Poželjno je znanje engleskog ili nemačkog jezika
• Znanje rada na računaru

OPIS POSLA:

• Rad u smenama
• Opisi poslova za sva radna mesta su utvrđeni Pravilnikom o unutrašnjoj organizaciji i sistematizaciji radnih mesta

NUDIMO:

• Rad sa eminentnim stručnjacima iz oblasti estetske plastične hirurgije
• Rad u dinamičnom okruženju i prijatnom ambijentu
• Profesionalno, stabilno i podsticajno radno okruženje
• Dobre uslove rada i stimulativnu zaradu

OČEKUJEMO:

• Stručnost
• Timski rad
• Spremnost za stalno usavršavanje
• Dobre komunikacione veštine
• Etičnost, ljubaznost i profesionalizam

Uz prijavu kao dokaz o ispunjenju navedenih uslova podnose se sledeća dokumenta:
• Kratka poslovna biografija,
• Kopija diplome o zavšrenoj školi sa kojom konkurišu (original diplome na uvid) ili overenu kopiju diplome o završenoj školi sa kojom konkurišu,
• Kopija uverenja o položenom stručnom ispitu (original uverenja na uvid) ili overenu kopiju uverenja o položenom stručnom ispitu.

Rok za konkurisanje: 20.04.2020.

Skoro postavljeni poslovi Specijalna bolnica za plastičnu, rekonstruktivnu i estesku hirurgiju Diona

Pregledano: 336 puta