1

aplikant

Radnik na OFFSET mašini novije generacije Inostranstvo

na Partners and Orka u Jastrebarsko, Hrvatska (Poslato na 10-04-2020)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta, štampariju iz Hrvatske, za svoje potrebe potražuje radnike za radno mesto na poziciji:
Radnik na OFFSET mašini novije generacije

Mesto rada: Jastrebarsko, Hrvatska

Planiran početak rada 01.07.2020. godine, odnosno nakon završetka vanrednog stanja u republici Srbiji i prestanka opasnosti od moguće zaraze virusom COVID-19

Opis poslova:

Ofset je štampa iz tabaka i vrlo je visokog kvaliteta.

Operater podešava mašinu, od ulaska tabaka u sistem verkova, preko podešavanja geometrijski ispravnog otiska, nanos boje, količina vlaženja štamparske forme i kvaliteta otiska u toku štampe tiraža. Ofset štampa je široko korišćena štamparska tehnika u kojoj se slika u mastilu prenosi (ofsetuje) prvo na gumeni prekrivač, a potom na štampajuću površinu.

Pod ofset štampom se podrazumeva štamparska grafika u koju spadaju ilustracjie iz novina, magazina, revija i knjiga ili reprodukcije umetničkih dela kao i industrijska grafika.

Zadatak ofset mašiniste predstavlja reprodukciju koja se dobija nanošenjem grafičke tinte na pripremljenu grafičku podlogu (matricu), koja se procesom ručnog ili mehaničkog otiskivanja prenosi na površinu papira, platna ili plastike. Postupak ravnog ofseta je najrasprostranjeniji postupak štampanja i on pokriva 85% štamparske delatnosti u celom svetu.

Poslodavac obezbeđuje:

· Neto zaradu od 800-1000 EUR – srazmerno znanju i iskustvu, mogućnost napredovanja i povećanja zarade.

· Obezbeđen smeštaj o trošku poslodavca.

· Rad u 3 smene, 5 dana x 8 sati, noćni rad je plaćen dodatno.

· Ukoliko ne postoji neko predznanje, mogućnost učenja i napredovanja.

· Troškovi radne i boravišne dozvole plaća poslodavac, radnik snosi trošak izdavanja lične karte u iznosu od 30 EUR.

· Mogućnost prekovremenog rada po dogovoru sa poslodavcem.

· Obezbeđena oprema za rad

· Bezbednost I zdravlje na radu

Uslovi koje kandidati treba da ispunjavaju:

· SSS-VSS (poželjno grafičke struke)

· Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju na e-mail adresu:
zaposlenje@partners-orka.co.rs
Kontakt telefon za bliže informacije:
064 126 00 55 (viber)

Napomena:
Biće pozvani samo kandidati koji prođu u uži krug selekcije.
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas je aktivan 30 dana od datuma postavke.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 401 puta