7

Aplikacija

Inženjer za materijale u laboratoriji za ispitivanje građevinskih materijala Puno radno vreme

na Bechtel ENKA UK Limited u Kruševac (Poslato na 23-04-2020)

Bechtel ENKA UK Limited Ogranak Beograd, Kruševac

Zapošljavanje radnika na realizaciji projekta “Moravski Koridor”

Potrebni uslovi i kvalifikacije:

- VII stepen stručne spreme (diplomirani građevinski inženjer, diplomirani inženjer geologije, diplomirani inženjer tehnologije, diplomirani hemijski inženjer)

· Radno iskustvo od minimum 5 godina na sličnim poslovima

· Aktivno koristenje MS Office paketa (Word, Excel, itd.)

· Poznavanje zahteva i procedura standarda SRPS ISO/IEC 17025

· Znanje engleskog jezika

· Posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Osnovni opis posla:

· Rad u laboratoriji za ispitivanje građevinskih materijala u Kruševcu i na gradilistu

· Obrada rezultata laboratorijskih ispitivanja, izdavanje izveštaja, proračuni i statistička obrada podataka

· Vršenje i nadziranje terenskih ispitivanja

· Poslovi iz domena akreditovane laboratorije prema standardu SRPS ISO/IEC 17025 iz oblasti građevinskih materijala

· Uspostavljanje i održavanje sistema kvaliteta u laboratoriji za ispitivanje prema standardu SRPS ISO/IEC 17025

Zainteresovani kandidati svoje prijave sa biografijom treba da dostave na e-mail adresu:

adnan.turker@besmp.rs

Rok za dostavljanje prijava je
05.05.2020.

Skoro postavljeni poslovi Bechtel ENKA UK Limited

Pregledano: 571 puta