1

aplikant

Asistent u odeljenju prodaje i servisa medicinskih aparata Puno radno vreme

na DND COMMERCE DOO u Beograd (Poslato na 27-04-2020)

DND COMMERCE DOO, Beograd
je kompanija iz Beograda koja se bavi distribucijom medicinskih sredstava.

Generalni smo zastupnici vodećih svetskih proizvođača iz oblasti sterilizacije, dezinfekcije, infektivnog otpada kao i ostalih medicinskih sredstava za potrebe zdravstvenih ustanova na teritoriji Srbije i bivše Jugoslavije.Više o našem distributivnom programu, kao i o nama možete se informisati na našoj Web stranici
www.dndcommerce.rs
Naša misija je poboljšanje kvaliteta života počevši od klijenata, medicinskog osoblja, pa do krajnjih korisnika, pacijenata.Fleksibilnošću i širokim opsegom proizvoda spremni smo da odgovorimo na zahtev krajnjeg korisnika, što nas čini jedinstvenim i prepoznatljivim na tržištu Srbije i bivše Jugoslavije.Naš glavni cilj je podizanje celokupnog procesa sterilizacije i dezinfekcije na viši nivo u svim bolnicama i domovima zdravlja, u javnom i privatnom sektoru, kako u Srbiji tako i u zemljama regiona.

ASISTENT U ODELJENJU PRODAJE I SERVISA MEDICINSKIH APARATA

Zaduženja:

1. Asistencija u prodaji i servisiranju medicinskih aparata za sterilizaciju

2.Asistencija u prodaji, nabavci, kreiranju tržišta, marketingu dobara iz prodajnog programa dezinfekcionih sredstava za medicinsku upotrebu.

3. Asistencija tokom internih i eksternih edukacija medicinskog osoblja (potencijalnih i krajnjih korisnika).

4.Instalacija i održavanje medcinskih aparata iz asortimana komapnije DND Commerce doo

5.Vođenje ulazno-izlazne dokumentacije za svaki pojedinačni uređaj prispeo na servis

6.Stalna komunikacija i poslovna korespodencija sa poslovnim partnerima i krajnjim korisnicima, kao i sa ostalim zaposlenima u DND Commerce-u

7.Terenski rad na teritoriji Srbije

Uslovi:

1. Minimum IV stepen stručne spreme elektrotehničke ili mašinske struke

2. Znanje engleskog jezika (usmeno i pismeno)

3. Znanje rada na računaru (Microsoft Office paket)

4. Obavezno posedovanje vozačke dozvole B kategorije

5. Poželjno je prethodno radno iskustvo u stuci ( poželjno iz oblasti servisiranja medicinske opreme )

Prednosti:

1. Odlične komunikacione sposobnost (usmene i pismene)

2.Tačnost, preciznost, pedantnost, poštovanje rokova

3. Odgovoran pristup poslu

Mi Vam nudimo:

1.Konstantno profesionalno usavršavanje, edukacije u zemljama inostranih partnera-proizvođača (nema komercijalni osnov, odnosno lica koja se uključuju u program usavršavanja i edukacije ne snose troškove po bilo kom osnovu)

2.Rad u prijatnom prostoru i kolektivu

3. Stimulativnu zaradu shodno usavršavanju i napredovanju

Zainteresovani kandidati biografiju mogu da proslede na e-mail adresu poslodavca: zaposlenje@dndcommerce.rs

Obavezno naznačiti u Subject-u mejla: Asistent

Zbog trenutne situacije sa COVID 19 virusom iz bezbednosnih razloga, a u cilju što bržeg zapošljavanja, kandidati se obaveštavaju će se prvo biti obavljeni telefonski intervju za posao.Kandidati koji budu ušli u uži krug biće ponovo kontaktirani i obavešteni o drugom krugu razgovora u prostorijama DND COMMERCE DOO.

Rok važenja
27.05.2020.

Skoro postavljeni poslovi DND COMMERCE DOO

Pregledano: 158 puta