3

Aplikacija

ASISTENT DIREKTORA Puno radno vreme

na DND COMMERCE DOO (Bilo koji) (Poslato na 27-04-2020)

DND COMMERCE DOO, Beograd
je kompanija iz Beograda koja se bavi distribucijom medicinskih sredstava.

Generalni smo zastupnici vodećih svetskih proizvođača iz oblasti sterilizacije, dezinfekcije, infektivnog otpada kao i ostalih medicinskih sredstava za potrebe zdravstvenih ustanova na teritoriji Srbije i bivše Jugoslavije.Više o našem distributivnom programu, kao i o nama možete se informisati na našoj Web stranici
www.dndcommerce.rs
Naša misija je poboljšanje kvaliteta života počevši od klijenata, medicinskog osoblja, pa do krajnjih korisnika, pacijenata.Fleksibilnošću i širokim opsegom proizvoda spremni smo da odgovorimo na zahtev krajnjeg korisnika, što nas čini jedinstvenim i prepoznatljivim na tržištu Srbije i bivše Jugoslavije.Naš glavni cilj je podizanje celokupnog procesa sterilizacije i dezinfekcije na viši nivo u svim bolnicama i domovima zdravlja, u javnom i privatnom sektoru, kako u Srbiji tako i u zemljama regiona.

ASISTENT DIREKTORA

Opis posla:

1.Vođenje agende ( sastanci, pozivi, putovanja, konferencije i sl. )

2.Organizacija i zakazivanje internih i eksternih sastanaka, po potrebi vođenje zapisnika sa sastanka

3.Obavljanje poslova po nalogu direktora

4.Usmena i pismena korespodencija sa partnerima u zemlji i insotranstvu

5.Asistencija u organizovanju stručnih konferencija, semirana, skupova u Srbiji i zemljama regiona -poželjno prethodno radno iskustvo.

6.Komunikacija na engleskom jeziku sa inostranim partnerima

7.Rezervacije hotelskih smeštaja za zaposlene i inostrane partnere u zemlji i inostranstvu

Uslovi:

1.Minimum IV stepen stručne spreme

2.Napredno pismeno i usmeno poznavanje engleskog jezika

3.Poznavanje rada na računaru (MS Office, poželjno znanje rada u programu Pantheon)

4.Poželjno prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

5.Posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Prednosti:

1.Snažne komunikacijske veštine

2.Predusretljivost i pozitivan pristup radu

3.Tačnost, preciznost, pedantnost, poštovanje rokova

Mi Vam nudimo:

1. Rad u kompaniji sa stabilnom pozicijom na tržištu, koja se stalno razvija

2. Konstantno profesionalno usavršavanje, razvoj i mogućnost napredovanja

3. Rad u prijatnom prostoru i kolektivu

4. Stručnu obuku, plaćeni praktikantski rad, zasnivanje radnog odnosa na određeno ili neodređeno vreme (obuka nema komercijalni osnov, odnosno lica koja se uključuju u program obuke ne snose troškove po bilo kom osnovu)

Zainteresovani kandidati biografiju mogu da proslede na e-mail adresu poslodavca: zaposlenje@dndcommerce.rs

Obavezno naznačiti u Subject-u mejla: Asistent

Zbog trenutne situacije sa COVID 19 virusom iz bezbednosnih razloga, a u cilju što bržeg zapošljavanja, kandidati se obaveštavaju će se prvo biti obavljeni telefonski intervju za posao.

Kandidati koji budu ušli u uži krug biće ponovo kontaktirani i obavešteni o drugom krugu razgovora u prostorijama DND COMMERCE DOO.

Rok važenja
27.05.2020.

Skoro postavljeni poslovi DND COMMERCE DOO

Pregledano: 91 puta