0

Aplikacija

Mašinski inženjer Puno radno vreme

na Problasting international d.o.o u Aleksinac (Poslato na 29-04-2020)

Problasting international d.o.o.
Kompanija Problasting International d.o.o. je osnovana u aprilu 2017. Godine, bavi se montazom I sklapanjem mašina za peskarenje.

Firma se nalazi u Bobovištu 18224, opština Aleksinac.

Mašinski inženjer

Opis posla:

Priprema i izrada tehničke dokumentacije
Praćenje i organizacija proizvodnje

Uslovi rada:

Visoka stručna sprema, dipl.Ing. mašinstva, dipl.ing energetike
Rad u programu SolidWorks, WSCAD
Pouzdanost u radu, preciznost i analitičnost
Spremnost za timski rad i komunikativnost
Rad na računaru
Znanje engleskog jezika

Nudi se:

Radni odnos na određeno, uz mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa nakon probnog rada u periodu od 3 meseci.
Fiksno radno vreme i zarada u dogovoru sa poslodavcem
Mogućnost napredovanja i daljeg usavršavanja

Kandidati koji prijave CV ili biografiju prosleđuju putem elektronske pošte , saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati prijave mogu slati putem e-maila:

info@problasting.rs

Primaće se isključivo prijave koje ispunjavaju uslove rada i kandidati će biti prosleđeni poslodavcu na direktan razgovor.

Prijave slati do 08.05.2020.

Pregledano: 119 puta