1

aplikant

Generalni direktor (m/ž) Puno radno vreme

na Problasting international d.o.o. u Aleksinac (Poslato na 29-04-2020)

Kompaniji Problasting International d.o.o. osnovana u aprilu 2017. Godine, bavi se montazom I sklapanjem mašina za peskarenje.

Firma se nalazi u Bobovištu 18224, opština Aleksinac.

Potreban je:

Generalni direktor (m/ž)
Opis poslova i odgovornosti

Organizuje i koordinira izvršenje poslova
Usklađuje poslovno-proizvodne procese i izvršenje prema dinamičkim planovima i proizvodnim kapacitetima
Donosi mere za poboljšanje organizacije rada i unapređenje proizvodnje
Organizuje pravilnu cirkulaciju komunikacije i dokumentacije
Utvrđuje razvojne, proizvodne, operativne i druge planove i stara se o njihovoj realizaciji
Podnosi izveštaje o poslovanju
Izvršava odluke, zaključke, naredbe i preporuke vlasnika
Vođenje finansiskih poslova i u vezi import/export

Uslovi:

Poželjno iskustvo na istoj poziciji / ili u struci
Engleski jezik poželjno ali nije neophodno
MS Office
Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

Atraktivnu zaradu
Mogućnost napredovanja i usavršavanja u struci
Razvoj liderstva
Rad na projektima za domaće i internacionalno tržište

Kandidati koji budu ušli u uži izbor biće pozvani na razgovor.

Kandidati koji prijave CV ili biografiju prosleđuju putem elektronske pošte, saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati prijave mogu slati putem e-maila:

info@problasting.rs

Rok za prijave je 08.05.2020. g.

Pregledano: 107 puta