174

Aplikacija

Radnik na održavanju zelenih površina Inostranstvo

na Adecco u Voterlou, država Kanada (Poslato na 29-04-2020)

Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa koja uključuju: traženje i selekciju, privremeno zapošljavanje, outsourcing, outplacement, savetovanje i istraživanje tržišta rada. Za svog klijenta,  Prica Global Enterprises, Adecco traži kvalifikovane i motivisane kandidate za poziciju:

Radnik na održavanju zelenih površina
(Voterlou, država Kanada)

Potrebne kvalifikacije:
     Poželjna srednja stručna sprema
     Neophodno radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama

Glavna zaduženja:
     Košenje trave pomoću standardne kosilice
     Obrada površine pomoću trimera
     Sadnja biljnog materijala
     Čišćenje snega
     Ostala zaduženja po nalogu poslodavca

Profil kandidata:
     Spremnost za rad u različitim vremenskim uslovima
     Spremnost za podizanje fizički težeg materijala
     Spremnost za timski rad
     Savesnost u radu

Poslodavac nudi:
     Stimulativnu zaradu
     Pomoć u izradi radnih papira i vize
     Pomoć u spajanju porodice
     Ugovor o radu na određeno sa mogućnošću stalnog zaposlenja
     Pomoć oko pronalaženja smeštaja
     Rad u stručnom i dinamičnom timu

Više informacija o kompaniji možete pronaći na sajtu https://www.pricaglobal.com/

Skoro postavljeni poslovi Adecco

Pregledano: 2465 puta