8

Aplikacija

Autolimar/lakiler Inostranstvo

na Adecco u Jönköping; Švedska (Poslato na 04-05-2020)

Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa koja uključuju: traženje i selekciju, privremeno zapošljavanje, outsourcing, outplacement, savetovanje i istraživanje tržišta rada. Radi pružanja usluga našem klijentu, kompaniji Holmgrens Bil koja je među vodećim liderima u prodaji i servisiranju automobila, tražimo motivisane i pouzdane kandidate za poziciju:

Autolimar/lakiler
(Jönköping; Švedska)

Uslovi rada:
     Stimulativna zarada (1750 – 2100 € neto)
     Pokrivanje troškova za izradu radnih papira, vize i puta
     Ugovor o radu na određeno sa mogućnošću stalnog zaposlenja
     U toku prvih godinu dana obezbeđen smeštaj od strane poslodavca
     Obezbeđen kurs učenja švedskog jezika
     Rad u stručnom i dinamičnom timu

Potrebne kvalifikacije:
     Srednja stručna sprema
     Minimum 3 godine radnog iskustva na poziciji autolimara ili lakilera
     Neophodno poznavanje procesa zavarivanja
     Poželjno poznavanje engleskog jezika
     Vozačka dozvola B kategorije

Opis glavnih zaduženja:
     Neposredno, samostalno obavljanje svih vrsta limarskih radova
     Sprovođenje procedura i uputstava za autolimarske ili farbarske radove
     Pripremanje automobila za lakiranje
     Lakiranje, poliranje automobila, gitovanje i farbanje
     Održavanje čistoće i urednosti svog radnog prostora

Profil kandidata:

Motivisani, spremni na timski rad, učenje i napredovanje u karijeri

Naš klijent nudi dobre radne uslove u dinamičnom poslovnom okruženju, uz mogućnost kontinuiranog razvoja i unapređenja profesionalnih znanja i veština.

Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti na sledeći link: https://tinyurl.com/yauzj4b4

Skoro postavljeni poslovi Adecco

Pregledano: 412 puta