0

Aplikacija

KV Limar za građevinsku limariju Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 25-05-2020)

Partners & Orka reklamna agencija za svog renomiranog klijenta građevinska limarija Visor doo, radi zakup oglasnog prostora, koji potražuje kandidate na poziciji:
KV Limar za građevinsku limariju
Mesto zaposlenja: Beograd- terenski rad

USLOVI:
 Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
 Stručnost, odgovornost, spretnost, brzina
Opis posla:
- Rad na terenu i montaža (građevinska limarija)

Poslodavac obezbeđuje:
- Bezbednost i zdravlje na radu
- Radno vreme od 8 sati dnevno
-Ugovor o radu
-Opremu za rad
-Sigurnu zaradu u visini od 80.000rsd
-Napredovanje u poslu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu poslodavca: nemanja@visor.co.rs
Kontakt telefon za bliže informacije: 064/2699211

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana objavljivanja.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 98 puta