1

aplikant

ASISTENT JAVNIH NABAVKI m/ž Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 29-05-2020)

Partners & Orka reklamna agencija za svog renomiranog klijenta, radi zakup oglasnog prostora koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:
ASISTENT JAVNIH NABAVKI m/ž

Mesto rada: Beograda
KONKUR JE OTVOREN DO: 10.06.2020.
Opis posla:
 praćenje objava relevantnih nabavki
 prikupljanje neophodne dokumentacije i podnošenje ponuda
 redovno izveštavanje rukovodstva
 ostvarivanje postavljenih planova

Uslovi rada i ostali uslovi:
 VII-1 stepen, prednost Pravni fakultet
 licenca za poslove agencijskog zapošljavanja - POŽELJNO, ALI NIJE OBAVEZNO
 aktivan vozač B kategorije
 1 godina radnog iskustva na poslovima nabavki usluga

Poslodavac obezbeđuje:
-mogućnost napredovanja u struci
-ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom stalnog zaposlenja
- viskoko kotirajuća zarada srazmerna radnom iskustvu
-obezbeđeno vozilo firme
-dinamičan posao u profesionalnom okruženju

Kandidati prijave mogu slati putem e-maila: zaposlenje@partnes-orka.co.rs

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 160 puta