0

Aplikacija

Pomoćni radnik u domaćinstvu Puno radno vreme

na Hotel Srbija u Beograd (Poslato na 29-05-2020)

Hotel Srbija A.D. je hotel sa tradicijom koji 2005. godine dobija potpuno novi sjaj, ulazi u novu dimenziju poslovanja zadržavajući i negujući svoj duh tradicije i pre svega duh Beograda. Danas, Hotel Srbija kako širi svoje poslovanje tako ima potrebu i za novim članovima, a ovaj put u naše redove želimo da priključimo timskog igrača koji će svoju poslovnu aktivnost započeti na poziciji:

Pomoćni radnik u domaćinstvu

Mesto rada: Beograd

Opis posla:

- Radi sve fizičke i pomoćne poslove u hotelu vezane za utovar – istovar – Dopremu – otpremu inventara, veša, robe, pića i potrošnog materijala – Radi poslove vezane za čišćenje snega i leda – Radi poslove vezane za održavanje podrumskih prostorija, iznošenje otpadnog materijala i drugih otpadaka – Učestvuje u sprovođenju dezinfekcije, dezinsekcije i deratizacije prostora, opreme i iventara – Vrši prevoz robe (i interne pošte) iz jednog objekta u drugi. – Obavlja i druge poslove po nalogu nadređenog.

Uslovi za prijavu kandidata:

• Minimum I stepen stručne spreme
• Iskustvo u radu na istim ili sličnim poslovima minimum 3 meseca
• Obavezno vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač

Svi zainteresovani kandidati svoje biografije mogu proslediti na mail

posao@hotelsrbija.com sa naznakom ˝Pomoćni radnik u domaćinstvu”

Više informacija na: 062/445-427

Skoro postavljeni poslovi Hotel Srbija

Pregledano: 127 puta