0

Aplikacija

Mesar u radnji Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 29-05-2020)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog klijenta mesaru “Slavonac” koja zbog otvaranja novih prodajnih objekata radi zakup oglasnog prostora radi potražnje kandidata za radnu poziciju:

Mesar u radnji

Mesto rada: Bežanijska kosa

Opis poslova:

• Poručivanje, prijem i kontrola mesa i mesnih prerađevina;

• Pandlovanje i konfekcija mesa za dalju prodaju;

• Pakovanje i prodaja mesa i prerađevina od mesa;

• Obezbeđivanje stručnog smeštaja svežeg mesa i mesnih prerađevina u rashladne komore i prodajne vitrine;

• Briga o ispravnosti mesa i prerađevina od mesa

• Stara se o sprovođenju higijensko tehničkih mera

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

• Obavezno radno iskustvo od 3 do 5 godina

Nudi se:

• Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom stalnog zaposlenja;

• Početna zarada od 60.000rsd do 70.000rsd plus bonusi

• Osmočasovno radno vreme u II smene

• Jedan slobodan dan po dogovoru

• Obezbeđena obuka

Napomena:

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti elektronskim putem na email adresu:

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone 011/2683-486 ili 060/32-999-34

Kontakt telefon poslodavca za bliže informacije: Duško Janković 064/1194995

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 38 puta