0

Aplikacija

Radnici za industrijska čišćenja kotlova i izmenjivača toplote Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 29-05-2020)

Partners & Orka reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta Patenting D.O.O. koje se bavi proivodnjom i distribucijom hemijskih sredstava za tretman voda i uslugama hemijskog i mašinskog pranja potražuje radnika na poziciji:

Radnici za industrijska čišćenja kotlova i izmenjivača toplote

Lokacija rada: Beograd I teren

Opis posla:

Industrijsko čišćenje kotlova i izmenjivača toplote

Terenski rad

Uslovi:

SSS

poželjno iskustvo na sličnim poslovima

Nudimo:

ugovor o radu

radno vreme 8h dnevno

zarada po dogovoru (od 45.000 do 60.000rsd)

stimulativno okruženje

timski rad

Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se

njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja

kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Prijave slati na E-mail poslodavca: biljana.madzgalj@patenting.co.rs

Dodatne informacije vezane za posao možete dobiti na kontakt telefon u

periodu od 9-15h:

0641260055 (viber)

Oglas je aktuelan trideset dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 53 puta