0

Aplikacija

Promoterka Puno radno vreme

na Rapida Group u Subotica (Poslato na 01-06-2020)

Ako si samostalan/na i zelis finansijsku nezavisnost, volis povremena putovanja u Srbiji i dobru mesecnu zaradu ovo je prava prilika za tebe.Zbog prosirenja obima posla RAPIDA group objavljuje konkurs za poziciju promoter/ka

Opis posla:

-Licno prezentovanje brenda kompanije

-Fleksibilno radno vreme

-Zakazivanje seminara i sastanka

Uslovi za kandidate:

-Minimum SSS

-Profesionalnost

-Visok nivo pozitivne energije

Nudimo:

-Profesionalnu obuku

-Placen probni rad

-Mogucnost napredovanja na vise pozicije za najbolje

-Redovnu mesecnu isplatu

Za svoj tim biramo najbolje!

Kandidati koji udju u uzi krug bice kontaktirani.CV poslati na mail rapidagroupkonkursi@gmail.com

Skoro postavljeni poslovi Rapida Group

Pregledano: 660 puta