0

Aplikacija

Tehničar za održavanje video nadzora, alarma i objekta Puno radno vreme

na Badić Leben doo, Negotin-Dušanovac u Negotin (Poslato na 04-06-2020)

Badić Leben doo, Negotin-Dušanovac

Opis posla:

servisiranje i održavanje video nadzora, alarma i drugih uredjaja u objektu, provera tehničke ispravnosti, preventivno održavanje, ispitivanje funkcionalnosti sistema i performansi opreme, programiranje i podešavanje opreme, pregled i održavanje sve opreme, mašina i uređaja u objektu u skladu sa zahtevima proizvodjača opreme i uređaja, intervencije na električnim instalacijama i uredjajima, saradnja prilikom planiranih i neplaniranih intervencja i popravki mašina i opreme i sistema, čišćenje mašina i delova mašina u sklopu preventivnog održavanja, staranje o manjem održavanju i popravkama na objektu, popunjavanje dokumentacije u vezi održavanja, održavanje reda i čistoće, košenje trave.

Profil kandidata: želja za konstantnom edukacijom, usavršavanjem i napretkom, spremnost za timski rad u dinamičnom okruženju, fleksibilnost, komunikativnost, odgovornost i pouzdanost.

Informacije 065-542-4750

Moguće angažovanje penzionera

Uslovi rada i ostali uslovi:

Pogodnosti: rad u uspešnom radnom okruženju,
sloboda u kreiranju sopstvenog posla,
stalno zaposlenje.
Rok za dostavljanje prijava je
14.06.2020.

Pregledano: 810 puta