0

Aplikacija

Praktikant u odeljenju servisa medicinskih aparata za sterilizaciju Praksa

na DND COMMERCE DOO u Beograd (Poslato na 12-06-2020)

DND COMMERCE DOO je kompanija iz Beograda koja se bavi distribucijom medicinskih sredstava.

Generalni smo zastupnici vodećih svetskih proizvođača iz oblasti sterilizacije, dezinfekcije, infektivnog otpada kao i ostalih medicinskih sredstava za potrebe zdravstvenih ustanova na teritoriji Srbije i bivše Jugoslavije. Više o našem distributivnom programu, kao i o nama možete se informisati na našoj Web stranici www.dndcommerce.rs

Naša misija je poboljšanje kvaliteta života počevši od klijenata, medicinskog osoblja, pa do krajnjih korisnika, pacijenata. Fleksibilnošću i širokim opsegom proizvoda spremni smo da odgovorimo na zahtev krajnjeg korisnika, što nas čini jedinstvenim i prepoznatljivim na tržištu Srbije i bivše Jugoslavije. Naš glavni cilj je podizanje celokupnog procesa sterilizacije i dezinfekcije na viši nivo u svim bolnicama i domovima zdravlja, u javnom i privatnom sektoru, kako u Srbiji tako i u zemljama regiona.

Zaduženja:

1. Asistencija u prodaji i servisiranju medicinskih aparata za sterilizaciju

2. Asistencija u prodaji, nabavci, kreiranju tržišta, marketingu dobara iz prodajnog programa dezinfekcionih sredstava za medicinsku upotrebu

3. Asistencija tokom internih i eksternih edukacija medicinskog osoblja (potencijalnih i krajnjih korisnika)

4. Instalacija i održavanje medcinskih aparata iz asortimana komapnije DND Commerce doo

5. Vođenje ulazno-izlazne dokumentacije za svaki pojedinačni uređaj prispeo na servis

6. Stalna komunikacija i poslovna korespodencija sa poslovnim partnerima i krajnjim korisnicima, kao i sa ostalim zaposlenima u DND Commerce-u

7. Terenski rad na teritoriji Srbije

Uslovi:

1. Minimum IV stepen stručne spreme elektrotehničke ili mašinske struke

2. Znanje engleskog jezika (usmeno i pismeno)

3. Znanje rada na računaru (Microsoft Office paket)

4. Posedovanje vozačke dozvole B kategorije

5. Poželjno je prethodno radno iskustvo u stuci (poželjno iz oblasti servisiranja medicinske opreme)

Prednosti:

1. Odlične komunikacione sposobnost (usmene i pismene)

2. Tačnost, preciznost, pedantnost, poštovanje rokova

3. Odgovoran pristup poslu

Mi Vam nudimo:

1. Konstantno profesionalno usavršavanje i razvoj

2. Rad u prijatnom prostoru i kolektivu

3. Stimulativnu zaradu shodno usavršavanju i napredovanju

Zainteresovani kandidati biografiju mogu da proslede na e-mail adresu poslodavca:

zaposlenje@dndcommerce.rs

Obavezno naznačiti u Subject-u mejla: Asistent

Zbog trenutne situacije sa COVID 19 virusom iz bezbednosnih razloga, a u cilju što bržeg zapošljavanja, kandidati se obaveštavaju da će prvo biti obavljeni telefonski intervju za posao.

Kandidati koji budu ušli u uži krug biće ponovo kontaktirani i obavešteni o drugom krugu razgovora.

Rok za dostavljanje prijava je
11.07.2020.

Skoro postavljeni poslovi DND COMMERCE DOO

Pregledano: 59 puta