0

Aplikacija

Gipsar/Moler Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 26-06-2020)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta, građevinsku firmu iz Beograda, osnovne delatnosti kompanije su rekonstrukcije i adaptacije prodajnih, poslovnih i tehničkih objekata za renomirane kompanije, zbog povećanog obima posla i

za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji :

Gipsar/moler
Mesto rada: Beograd

VAŠA ZADUŽENJA:

 Oblaganje zidova, stubova i greda gips kartonskim pločama

 Formiranje različitih pregradnih zidova gips kartonskim pločama

 Izradi spuštenih plafona gips kartonskim pločama

 Izrada armstrong plafona

 Bandažiranje i gletovanje zidova i plafona

 Bojenje zidova, plafona i fasada

 Bojenje stolarije i bravarije (prednost)

 Pripremni i ostali molersko-farbarski i suvomontažni radovi

 Priprema pozicija, korišćenje merne i laserske opreme

VAŠE ODGOVORNOSTI:

 Redovno i precizno izvršavanje radnih zadataka

 Izvođenje radova na objektima u skladu sa planiranom dinamikom

 Praćenje zaliha materijala na gradilištu

 Pridržavanje mera bezbednosti i zdravlja na radu

 Rad na visini

 Održavanje alata i pribora koji se upotrebljavaju

USLOVI:

 Minimum III stepen stručne spreme (poželjno građevinske struke)

 Iskustvo u radu na istim ili sličnim poslovima

 Poznavanje tehnologije izvođenja molersko-farbarskih i suvomontažnih radova

 Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)

 Fleksibilnost i spremnost na putovanja i povremeni boravak van Beograda (rad na terenu)

 Dobro poznavanje i rukovanje građevinskim alatima

UKOLIKO:

 Ispunjavate napred navedene uslove

 Odgovorni ste i kooperativni

 Posedujete fizičku spremnost i izdržljivost

 Posvećeno, pedantno i precizno izvodite radove

 Odgovorni ste i profesionalni u pristupu poslu

NUDIMO VAM:

 Stalno zaposlenje na neodređeni period

 Redovna i stimulativna primanja (30-35-40 evra dnevnica) u zavisnosti od radnog iskustva i znanja kandidata

 Mogućnost stručnog usavršavanja

 Kompletnu opremu za bezbedan i zdrav rad

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju na e-mail adresu:

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Kontakt telefon za bliže informacije:

064 126 00 55 (viber)

Napomena:

Biće pozvani samo kandidati koji prođu u uži krug selekcije.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas je aktivan 30 dana od datuma postavke.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 61 puta