3

Aplikacija

Magacioner/ka Puno radno vreme

na Okov International d.o.o. u Beograd (Poslato na 29-06-2020)

Okov International d.o.o.

Kompanija Okov, koja sa velikim uspehom posluje u Crnoj Gori već punih 25 godina, otvorila je prvi prodajni centar u Beogradu, na Bežanijskoj kosi, gde na jednom mestu nudi sve za radionicu, baštu i domaćinstvo.

Misija kompanije Okov je podrška svima koji stvaraju i čine lepšim svet koji nas okružuje

Magacioner/ka

Broj izvršilaca: 4

Uslovi:

završena srednja stručna sprema
najmanje godinu dana iskustva na istim ili sličnim poslovima

Kratak opis posla:

Zaprimanje, skladištenje i otpremanje robe,
Briga o tačnosti lagera i ispravnosti robe u magacinu,
Briga o propratnoj dokumentaciji i sredstvima za rad.

Svoje prijave sa biografijom možete poslati na e-mail: karijera@okov.me

najkasnije do 11.07.2020.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

Pregledano: 105 puta