10

Aplikacija

Administrativni radnik Puno radno vreme

na Cflex Polymers u Šabac (Poslato na 01-07-2020)

Administrativni radnik

“Cflex Polymers” doo, Šabac

Mesto rada: Varna kod Šapca

Opis posla:

- Izrada kalkulacija i faktura, knjiženje troškova, kompenzacija – Ostali administrativni i knjigovodstveni poslovi – Nabavka kancelarijskog materijala i ostalih potrepština – Prijem i preusmerenje telefonskih poziva – Fotokopiranje, skeniranje i arhiviranje dokumentacije – Razvrstavanje i slanje pošte – Zavođenje i odlaganje dokumentacije

Uslovi rada i ostali uslovi: – Potrebno iskustvo u istim ili sličnim poslovima, aktivan rad na računaru, korišćenje interneta – Precizna i oganizovana osoba sposobna da uredno vodi svu potrebnu evidenciju i obavlja administrativne poslove

Рок важења
01.08.2020.
Захтевани ниво квалификација
Средња школа – IV степен (4 година)
Радно искуство у занимању
Више од 1 године
Број извршилаца
1
Место рада
Шабац
Врста радниг односа / ангажовања
Одређено
Возачка дозвола
B – Пожељно

Напомена

Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Рачунарске вештине:

Obrada teksta – Word Виши
Obrada tabela – Excel Виши

Pregledano: 923 puta