0

Aplikacija

Medicinski tehničar Puno radno vreme

na DOM ZDRAVLjA PETROVAC NA MLAVI u Petrovac na Mlavi (Poslato na 01-07-2020)

Medicinski tehničar

DOM ZDRAVLjA PETROVAC NA MLAVI
12300 Petrovac na Mlavi, Moravska 2

za rad u Službi opšte medicine sa medicinom rada i kućnim lečenjem i zdravstvenom negom, Odsek kućnog lečenja i zdravstvene nege

Opis poslova: pruža usluge zdravstvene nege i podrške licima kojima je potrebna nega kao posledica starenja, povređivanja, bolesti ili drugih fizičkih i mentalnih poremećaja ili potencijalih rizika za zdravlje u skladu sa praksom i standardima savremene nege i o tome vodi propisanu medicinsku dokumentaciju; u timu sa doktorima medicine i drugima ili samostalno sprovodi preventivne i kurativne mere, po nalogu doktora medicine ili doktora medicine specijaliste u ustanovi i na terenu, u okviru terenskog rada; priprema bolesnika za dijagnostičko-terapijske procedure i priprema ordinaciju, opremu i uređaje za rad; sprovodi zdravstveno-vaspitni rad, vrši prijem i osnovnu obradu bolesnika, učestvuje u dijagnostici (EKG, određivanje ŠUK i dr) daje propisanu terapiju, vodi medicinsku evidenciju i dokumentaciju, sprovodi kontinuirani proces statističkog izveštavanja, po potrebi ide u kućne posete, vrši prijem i izdavanje lekova i sanitetskog materijala po odobrenim trebovanjima vodi sve potrebne evidencije o lekovima i sanitetskom potrošnom materijalu u službi, sarađuje sa licem za javne nabavke u vezi sa javnim nabavkama lekova i sanitetskog potrošnog materijala.

USLOVI: srednje obrazovanje, stručni ispit, licenca, najmanje šest meseci radnog iskustva u zvanju medicinska sestra - tehničar; najmanje šest meseci radnog iskustva u zvanju medicinske sestre - tehničara. Posebna znanja i veštine: rad na računaru, posedovanje vozačke dozvole B kategorije. Uslovi rada: predviđeni Zakonom o radu RS, Statutom Doma zdravlja Petrovac na Mlavi i ostalim opštim aktima.

OSTALO: Uz prijavu podneti: kraću biografiju sa adresom i kontakt telefonom, overenu fotokopiju diplome o završenoj srednjoj medicinskoj školi, odnosno overenu fotokopiju diplome o završenoj višoj medicinskoj školi, overenu kopiju uverenja o položenom stručnom ispitu, original ili overenu fotokopiju uverenja o državljanstvu, original ili overenu fotokopiju izvoda iz matične knjige rođenih, fotokopiju vozačke dozvole. Originali ili overene fotokopije uverenja o državljanstvu i izvoda iz matične knjige rođenih ne smeju biti stariji od 6 meseci. Poslovi se obavljaju sa punim radnim vremenom. Prijave slati u zatvorenim kovertama na adresu: Dom zdravlja Petrovac na Mlavi, Moravska 2, 12300 Petrovac na Mlavi ili dostaviti lično u pravnu službu Doma zdravlja Petrovac na Mlavi, sa naznakom: „Za oglas - za prijem u radni odnos jednog medicinskog tehničara na neodređeno vreme u Službu opšte medicine sa medicinom rada i kućnim lečenjem i zdravstvenom negom - Odsek kućnog lečenja i zdravstvene nege“. Nepotpune i neblagovremene prijave neće se uzeti u razmatranje. Trajanje konkursa: 8 dana od dana objavljivanja u listu „Poslovi“.

Skoro postavljeni poslovi DOM ZDRAVLjA PETROVAC NA MLAVI

Pregledano: 594 puta