0

Aplikacija

Stomatološka sestra; Medicinska sestra / tehničar u službi kućnog lečenja Puno radno vreme

na DOM ZDRAVLjA „Dr MILUTIN IVKOVIĆ” u Beograd (Poslato na 08-07-2020)

Stomatološka sestra; Medicinska sestra / tehničar u službi kućnog lečenja

DOM ZDRAVLjA
„Dr MILUTIN IVKOVIĆ”
11000 Beograd, Knez Danilova 16
tel. 011/3223-655

Stomatološka sestra
probni rad 3 meseca

USLOVI: srednja medicinska škola stomatološkog smera; stručni ispit; licenca; najmanje šest meseci radnog iskustva u zvanju stomatološka sestra / tehničar; poznavanje rada na računaru (osnovni paket MS Office i Windows okruženje).

Opis poslova: neposredno asistira doktoru za vreme rada, stara se i odgovorna je za urednost radnog mesta, odgovorna je za potrošnju i zalihe lekova i sanitetskog materijala, sterilizaciju instrumenata, materijala, dezinfekciju i higijenu, pomaže doktoru kod sistematskih pregleda, odlazi u škole i zakazuje iste, učestvuje u organizaciji i sprovođenju zdravstveno-vaspitnog rada sa doktorom, odgovorna je za uredno vođenje medicinske dokumentacije, učestvuje u timskom radu sa stomatologom, zadužena je za sve instrumente u ordinaciji o kojima vodi računa zajedno sa doktorom, vrši trebovanje potrebnog materijala i lekova, ima obezbeđenu antišok terapiju, stara se o blagovremenoj zameni mantila i ostalog veša, vrši prvi kontakt sa pacijentima, vrši medicinsku trijažu po redu hitnosti, otvara nove zubne kartone, svakodnevno vrši dnevne evidencije i fakturisanje stomatoloških zdravstvenih usluga, učestvuje u pripremi izveštaja o radu, odgovorna je za pravilno odlaganje otpada, sarađuje sa odgovornim zubnim tehničarem i ostalim zubnim tehničarima, radi i ostale poslove iz domena svoje struke po nalogu neposrednog rukovodioca, za svoj posao odgovorna je odgovornoj medicinskoj sestri, neposrednom rukovodiocu i načelniku službe.

Uz molbu priložiti: biografiju, fotokopiju diplome o završenoj školi, fotokopiju uverenja o položenom stručnom ispitu, fotokopiju licence i fotokopiju državljanstva. Dostaviti neoverene fotokopije, koje se ne vraćaju kandidatima.

Medicinska sestra / tehničar u službi kućnog lečenja
na određeno vreme do povratka odsutnog zaposlenog, probni rad 3 meseca

USLOVI: medicinska škola: srednje obrazovanje, opšti smer; stručni ispit; licenca; najmanje šest meseci radnog iskustva medicinske sestre, poznavanje rada na računaru (osnovni paket MS Office i Windows okruženje); položen vozački ispit - B kategorije.

Opis poslova: vodi medicinsku dokumentaciju i sačiljava izveštaje o radu službe kućnog lečenja i medicinske nege i u stanu bolesnika, preduzima sve neophodne mere, daje infuzione rastvore u stanu, daje intramuskularne i intravenske injekcije u stanu, stavlja fiksacioni zavoj, vrši obradu dekubitisa i drugih rana u stanu, vrši davanje seruma, vrši skidanje konaca, vrši kateterizaciju i zamenu katetera, sprovodi terapiju sa kiseonikom, učestvuje u zdravstveno-vaspitnom radu, radi EKG snimanje, fakturiše pružene zdravstvene usluge, izrađuje mesečne i tromesečne izveštaje, upravlja sanitetskim vozilom i u vezi sa tim snosi svu odgovornost, učestvuje u palijativnom zbrinjavanju bolesnika, rad u Timu za palijativno zbrinjavanje, pružanje podrške porodici obolelog, odgovorna za potrošnju i zalihe lekova i sanitetskog materijala, radi i druge poslove iz domena svoje struke po nalogu odgovorne sestre i načelnika službe kojima je odgovoran za svoj rad.

Uz molbu priložiti: biografiju, fotokopiju diplome o završenoj školi, fotokopiju uverenja o položenom stručnom ispitu, fotokopiju licence ili rešenja o upisu u Komoru, fotokopiju vozačke dozvole i fotokopiju državljanstva. Dostaviti neoverene fotokopije, koje se ne vraćaju kandidatima.

OSTALO: Rok za podnošenje prijave je 8 dana od dana objavljivanja oglasa, poštom ili ličnom dostavom u pisarnicu Doma zdravlja “Dr Milutin Ivković”, Knez Danilova 16, IV sprat, soba br. 12. Obavezno naznačiti za koje radno mesto se konkuriše. Rezultati oglasa će biti objavljeni na sajtu Doma zdravlja www.dzpalilula.org.rs i na oglasnoj tabli - IV sprat.

Skoro postavljeni poslovi DOM ZDRAVLjA „Dr MILUTIN IVKOVIĆ”

Pregledano: 825 puta