2

Aplikacija

Saradnik u službi za hidropneumatiku Puno radno vreme

na EUROCONS GROUP DOO u Vršac (Poslato na 08-07-2020)

Saradnik...

EUROCONS GROUP DOO
Vršac, Sterijina 19
tel. 060/7040-795
e-mail: snezana.radosavljevic@eurocons.rs

Saradnik u službi za hidropneumatiku
na određeno vreme 3 meseca, mesto rada: Beograd ili Vršac

Opis posla: proširenje poslovanja, pronalaženje kupaca i obilazak tržišta u okviru sektora hidropneumatike, zastupajući svetske kompanije za proizvodnju ventila.

USLOVI: visoka škola, diplomirani mašinski inženjer (mašinski fakultet), diplomirani ekonomista (ekonomski fakultat) ili diplomirani menadžer ili organizator (fakultet organizacionih nauka) (nivo, obrazovni profil/zvanje, smer), radno iskustvo: minimum 12 meseci na naznačenim poslovima prodaje, vozačka dozvola (B kategorija) - aktivan vozač, engleski jezik - viši ili konverzacijski nivo, MS office paket - Word, Excel

Saradnik u službi za filtraciju

Opis posla: proširenje poslovanja, pronalaženje kupaca i obilazak tržišta u okviru sektora filtracije, zastupajući švedsku kompaniju Camfil - svetskog proizvođača filtera za vazduh.

USLOVI: visoka škola, diplomirani mašinski inženjer (mašinski fakultet), diplomirani ekonomista (ekonomski fakultat) ili diplomirani menadžer ili organizator (fakultet organizacionih nauka) (nivo, obrazovni profil/zvanje, smer), radno iskustvo: minimum 12 meseci na naznačenim poslovima prodaje, vozačka dozvola (B kategorija) - aktivan vozač, engleski jezik - viši ili konverzacijski nivo, MS office paket - Word, Excel.

OSTALO: Rad na terenu i rad u prostorijama poslodavca. Trajanje konkursa: 31.07.2020. Način konkurisanja: slanje CV sa fotografijom, sa naznakom za koju poziciju kandidat konkuriše, ali i da je na evidenciji NSZ, na imejl adresu: hr@eurocons.rs. Lice za kontakt: Snežana Radosavljević.

Pregledano: 1158 puta