2

Aplikacija

SOS roditelj/hranitelj Puno radno vreme

na PU SOS DEČIJE SELO KRALjEVO u Kraljevo (Poslato na 08-07-2020)

SOS roditelj/hranitelj

PU SOS DEČIJE SELO KRALjEVO
Kraljevo, Prvomajska 46 A
tel. 065/25-37-665, 065/84-95-652
e-mail: borka.lukic@sos-decijasela.rs
lina.djokic@sos-decijasela.rs

probni rad do 6 meseci
5 izvršilaca

Opis posla: SOS roditelj brine o deci bez roditeljskog staranja, uspostavlja blizak topao odnos sa njima, pruža im sigursnost, ljubav i stabilnost; vodi računa o njihovom zdravlju, vaspitanju i obrazovanju u toploj porodičnoj atmosferi.

USLOVI: minimum III nivo kvalifikacije, radno iskustvo: nebitno.

OSTALO: obezbeđen smeštaj i ishrana. Mogu se javiti bračni parovi, samohrani roditelji i drugi zainteresovani pojedinci. Trajanje konkursa: do 30.09.2020. Zainteresovani kandidati mogu da se jave na kontakt telefone poslodavca ili svoje prijave da dostave putem mejla ili pošte. Lice za kontakt: Borka Lukić, Lina Đokić.

Skoro postavljeni poslovi PU SOS DEČIJE SELO KRALjEVO

Pregledano: 673 puta