11

Aplikacija

Magacinski radnik- magacioner Puno radno vreme

na Trgovina Matejić doo Kruševac u Kruševac (Poslato na 27-07-2020)

Trgovini Matejić doo Kruševac usled proširenja posla
Potreban
Magacinski radnik- magacioner

Mesto rada: Brvenička ulica bb (Bivolje) Kruševac
Zaduženja:
• Pakovanje robe iz magacina
• Sortiranje i raspoređivanje robe
• lepljenje deklaracija
• Učestvovanje u popisu robe

Uslovi za prijavu:

• Srednja stručna sprema
• Godine starosti: do 35
• Dobre organizacione sposobnosti
• Sposobnost dobrog funkcionisanja u timu
• Poželjno radno iskutsvo na istim ili sličnim poslovima

Nudimo:

Rad na odredjeno vreme sa mogućnošću prijema u stalni radni odnos,
Redovna primanja,
Rad u stabilnoj firmi,
Rad u dinamičnom okruženju, dobre uslove rada i pozitivnu radnu atmosferu
Mogućnost napredovanja.

Ukoliko smatrate da ste prava osoba za ovu poziciju pošaljite CV-a na email: c.natasa@matejic.rs

Pregledano: 519 puta