3

Aplikacija

Prezenter - prezentovanje i prodaja našeg asortimana robe na terenu Puno radno vreme

na MEDIX TEHNOLOGIE u Kruševac (Poslato na 28-07-2020)

Prezenter -prezentovanje i prodaja našeg asortimana robe na terenu

MEDIX TEHNOLOGIE “ Kruševac

Ljipljanska 69/18 37000 Kruševac

Opis posla:

-Prezentovanje i prodaja našeg asortimana na terenu

-Kontinuirana edukacija u vezi postojećih i novih proizvoda

-Profesionalan i korektan odnos prema kupcima

Uslovi rada:

Dobra komunikacija i pregovaračke veštine, posvećenost i samoinicijativa
Prodajne i prezentacione veštine
Spremnost na rad na terenu
Otvorenu komunikaciju i iskren odnos
Obavezna dozvola B kategorija
Odgovornost i samostalnost u radu ,kao i timski rad
Entuzijazam da prodaju doživljava kao izazov i pritom da se ne zadovoljava platom od 60.000 rsd
Redovna isplata zarade + bonus (zarada se kreće od 60000- 180000rsd)
Rad od 5 dana u nedelji po 8 h
Dobri uslovi rada u dinamičnom i timski orjentisanom okruženju
Uainteresovani kandidati, mogu da pošalju biografiju na E-mail adresu poslodavca: medix.prezenteri@gmail.com

Kontakt telefon; 066 490 418

Рок важења
27.08.2020.
Захтевани ниво квалификација
Средња школа – IV степен (4 година)
Радно искуство у занимању
Није битно
Број извршилаца
3
Место рада
Варварин, Ћићевац, Крушевац
Врста радниг односа / ангажовања
Одређено
Возачка дозвола
B – Обавезно
Додатне информације
Теренски рад
Напомена
Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Skoro postavljeni poslovi MEDIX TEHNOLOGIE

Pregledano: 724 puta