2

Aplikacija

Referent administracije skladista Puno radno vreme

na Transfera doo u Beograd (Poslato na 30-07-2020)

REFERENT ADMINISTRACIJE SKLADISTA (m)
Mesto zaposlenja: LUKA BEOGRAD, NOVI BEOGRAD, STARA PAZOVA
OPIS POSLA:
• Import lokacija, zona, artikala, barkodova, korisnika, rola, prava korišćenja u WMS bazu
• Korekcija bagova u prenosu podataka kroz WMS aplikaciju
• Generisanje najava prijema, povraćaja po prijemu, realizacija povrata
• Generisanje naloga za isporuku, rezervacija/dorezervacija zaliha, liste poslova
• Generisanja naloga premeštanja, podešavanja, internih prenosa, kontrole naloga
• Generisanje liste odabira, praćenje realizacije odvajanja naloga, poštovanje ispunjenja roka odabira
• Raspodela naloga za odvajanje robe po komisionerima
• Generisanje zapisnika o neslaganju na prijemu/isporuci
• Evidentiranje reklamacija i sugerisanje operacijama na uočenim problemima
• Detaljno obezbedjivanje dokumentacije i evidentiranje magacinske knjige za carinsko skladište
• Evidentiranje prisutnosti zaposlenih i obračun zarada za studente (automatizacija postojećih rešenja)
• Evidentiranje specifikacija za fakturisanje
• Ažurira informacioni sistem i izrađuje neophodnu dokumentaciju predviđenu procedurom pružanja usluge skladištenja
• Saradnja sa prevoznicima, špedicijama oko dokumentacije i arhive
• Po nalogu neposrednog rukovodioca vrši obučavanje novih administratora i kontrolu nad njihovim radom, i daje im stručne savete u vezi sa pružanjem usluge

Uslovi za kandidate:
• potrebna stručna / školska sprema: minimalno SSS,
• obavezno radno iskustvo u carinskom skladistu (min 1 godina radnog iskustva)
• napredno znanje MS Office paketa (Excel npr PIVOT, SUMIFS, VLOOKUP)
• pozeljno poznavanje rada u WMS-u (Warehouse Management System)
• rad u dnevnim smenama 8-16h, 10-18h
• lice spremno za timski rad usmeren ka poštovanju politike kvaliteta i unapređenju profesionalne i lične odgovornosti,

Zaposlenima nudimo:
Nudimo rad u domaćoj najbrže rastućoj kompaniji u Srbiji, dinamičnom okruženju, sa mogućnošću usavršavanja i napredovanja - stimulativno radno okruženje, rad u dinamičnom i pozitivnom timu.

Ukoliko smatrate da možete doprineti daljem unapređenju naših skladišnih rezultata, molimo vas da svoju biografiju (CV), pošaljete na e-mail adresu: zaposlenje@transfera.com

Skoro postavljeni poslovi Transfera doo

Pregledano: 952 puta