2

Aplikacija

Viljuškarista Puno radno vreme

na Transfera doo u Beograd (Poslato na 30-07-2020)

SKLADIŠTAR - VILJUŠKARISTA
Mesto zaposlenja: SAVSKI NASIP, STARA PAZOVA, BANOVCI, LUKA BEOGRAD
OPIS POSLA:
• Rad na prijemu, otpremi i pretovaru robe po datim dispozicijama u skladu sa planom dolaska i izlaska robe (ručna i mehanizovana manipulacija sa teretom, softverska obrada podataka)
• Oslobađanje adekvatnog prostora za smeštaj i raspodelu robe koja pristiže
• Praćenje stanja mehanizacije pretovara i saradnja sa ovlašćenim servisima
• Vođenje evidencije o stanju mehanizacije pretovara, regalnih I policnih sistema, punjackoj stanici
• Organizovanje rada sa ciljem ispunjenja definisanih normi za manipulaciju
• Obeležavanje, odvajanje, sortiranje, merenje, fotografisanje i deklarisanje robe po nalogu
• Štampanje otpremnica, formiranje zapisnika, administracija oko dokumentacije prevoznika
• Utvrđivanje i obaveštavanje nadređenih o oštećenjima pošiljaka, manjku ili višku robe
• Ažuriranje informacionionog sistema i izrađivanje neophodne dokumentacije
Uslovi za kandidate:
• položen ispit za vozača regalnog viljuškara (važeći sertifikat)
• obavezno radno iskustvo - najmanje 2 godine radnog iskustva na poslovima u oblasti skladištenja
• poznavanje rada u WMS-u, na RF-u (barcode ručnim terminalima)
• osnovno služenje MS Office paketom,
• poznavanje carinskih procedura u carinskom skladištu
• potrebna stručna / školska sprema: minimalno SSS
• rad u dnevnim smenama 8-16h, 10-18h, 12-20h
• lice spremno za timski rad usmeren ka poštovanju politike kvaliteta i unapređenju profesionalne i lične odgovornosti
Zaposlenima nudimo:
• rad u domaćoj najbrže rastućoj kompaniji u Srbiji, dinamičnom okruženju, sa mogućnošću usavršavanja i napredovanja - stimulativno radno okruženje, rad u dinamičnom/ pozitivnom timu.
• mogucnost dobijanja ugovora na neodredjeno vreme

Ukoliko smatrate da možete doprineti daljem unapređenju naših skladišnih rezultata, molimo vas da svoju biografiju (CV), pošaljete na e-mail adresu: zaposlenje@transfera.com

Skoro postavljeni poslovi Transfera doo

Pregledano: 95 puta