0

Aplikacija

Armirač Inostranstvo

na Adecco u Lendava (Slovenija) (Poslato na 30-08-2020)

Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa koja uključuju: traženje i selekciju, privremeno zapošljavanje, outsourcing, outplacement, savetovanje i istraživanje tržišta rada. Za svog klijenta, slovenačku kompaniju tražimo motivisane i pouzdane kandidate za poziciju:

Armirač

Lendava (Slovenija)

Nudimo:

Zaposlenje na određeno, sa mogućnošću stalnog zaposlenja
Zaposlenje u stabilnoj i uspešnoj kompaniji
Satnica 5 do 6,5 evra
Topli obrok 6,12 evra po danu
Regres 900 evra, godišnji bonus 200 do 400 evra
Obezbeđen smeštaj
Mogućnost dobijanja radne i boravišne dozvole
Pomoć u izradi radnih papira i vize
Rad u dinamičnom okruženju

Glavna zaduženja:

Čitanje planova
Utvrđivanje dimenzija armature i količine materijala
Piprema i dizajn čeličnih šipki ili mreža
Prema nacrtima rezanje, savijanje, povezivanje i postavljanje šipki (armature)
Postavljanje u kalupe, povezivanje u sklopove i učvršćivanje

Očekujemo:

Neophodno iskustvo na poziciji armirača
Spremnost na timski rad
Pozitivan stav prema radu

Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti na link:

Za više informacija možete pozvati broj 060 860 17 47.

Biće kontaktirani kandidati koji uđu u uži izbor.

Skoro postavljeni poslovi Adecco

Pregledano: 344 puta