6

Aplikacija

Doktor medicine (u oblasti medicine rada i medicine sporta) Inostranstvo

na Adecco u Zreče (Slovenija) (Poslato na 06-10-2020)

Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa koja uključuju: traženje i selekciju, privremeno zapošljavanje, outsourcing, outplacement, savetovanje i istraživanje tržišta rada.
Za našeg klijenta koji posluje u Sloveniji, Adecco traži motivisane i odgovorne kandidate za sledeću poziciju:

Doktor medicine (u oblasti medicine rada i medicine sporta)
Zreče (Slovenija)

Potrebne kvalifikacije:

Medicinski fakultet, lekar opšte prakse
Položen stručni ispit, poželjno specijalistički
Posedovanje licence za rad od strane lekarske komore Srbije
Radno iskustvo u oblasti opšte medicine
Poželjno radno iskustvo iz oblasti medicine rada i/ili medicine sporta

Glavna zaduženja:

Zdravstvena zaštita i unapređenje zdravlja zaposlenih
Preventivni pregledi radnika i dijagnostifikovanje problema
Procena rizika na radu i njegova prevencija i eliminacija
Kontrola profesionalnih bolesti i povreda na radu
Procena radnih sposobnosti zaposlenih
Pregledi lekara opšte medicine, dijagnoza i plan terapije

Profil kandidata:

Empatija, komunikativnost i posvećenost poslu
Razvijena sposobnost kritičkog mišljenja uz visok stepen odlučnosti
Sposobnost brzog donošenja odluka,
Uvažavanje i sprovođenje lekarske etike
Orjentisanost ka timskom radu
Motivisanost za dalje usavršavanje profesionalnih veština i znanja

Uslovi rada:

Neto plata – 2200 € do 2400 €
Dodatno plaćen topli obrok i troškovi prevoza
Radno vreme od ponedeljka do petka (40h nedeljno)
Obezbeđen smeštaj (mogućnost iznajmljivanja apartmana u istom objektu gde se nalazi i ordinacija)
Ugovor o radu na određeno sa mogućnošću stalnog zaposlenja
Pomoć od strane poslodavaca u izradi radnih papira i vize

Naš klijent nudi dobre radne uslove u dinamičnom poslovnom okruženju, uz mogućnost kontinuiranog razvoja i unapređenja profesionalnih znanja i veština

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Skoro postavljeni poslovi Adecco

Pregledano: 1956 puta