1

aplikant

Farbar - Lakirer Puno radno vreme

na ManpowerGroup u Kruševac (Poslato na 06-10-2020)

U potrazi smo za kandidatima koji će postati deo tima​ renomirane kompanije Atrikod, lidera za proizvodnju u oblasti usluga za komunalna preduzeća na poziciji Farbar - Lakirer.

Opis dužnosti:

- Samostalno obavljanje auto-farbarskih poslova po uputstvu ili tehničkoj dokumentaciji
- Priprema i održavanje alata, uređaja i mašina
- Čišćenje,brušenje, farbanje i lakiranje poluproizvoda i proizvoda
- Poštovanje pravila o bezbednosti na radu
- Ostala zaduženja prema nalogu nadređenih

Profil kandidata:

- Minimum III stepen stručne spreme
- Radno iskustvo u sličnim ili istim poslovima je poželjno
- Spremnost za timski rad
- Dobra koordinacija, spretnost, preciznost

Svi zainteresovani mogu da pozovu 063/296 - 242 za više informacija o uslovima zaposlenja ili proslede CV na sanja.mackic@manpowergroup.rs

Skoro postavljeni poslovi ManpowerGroup

Pregledano: 281 puta