0

Aplikacija

Spremačica; Doktor medicine specijalista pedijatar Puno radno vreme

na SPECIJALNA BOLNICA ZA CEREBRALNU PARALIZU I RAZVOJNU NEUROLOGIJU u Beograd (Poslato na 07-10-2020)

Spremačica; Doktor medicine specijalista pedijatar

SPECIJALNA BOLNICA ZA
CEREBRALNU PARALIZU I RAZVOJNU NEUROLOGIJU
11000 Beograd, Sokobanjska 17a
tel. 011/2667-755

Doktor medicine specijalista pedijatar
na bolničkom odeljenju i u specijalističkoj ambulanti, probni rad od 3 meseca

Opis posla: stara se o preventivi i lečenju obolele dece koja se nalaze na stacionarnim odeljenjima u bolnici; obavlja konsultativne preglede dece koja su na ambulantnom tretmanu; obavlja pedijatrijsku trijažu svih upućenih pacijenata, obaveznu primarnu izolaciju, vrši sistematske preglede, daje potrebne sugestije, upućuje na konsultativne preglede; brine se o pravilnoj upotrebi lekova; vodi računa o pravilnoj ishrani stacionarnih pacijenata; pedijatar sa završenom edukacijom iz epileptologije čita EEG nalaze i ordinira anti-epi terapiju; učestvuje u radu stručnog kolegijuma i drugih stručnih tela; za svoj rad odgovoran je direktoru bolnice.

USLOVI: stručna sprema i uslovi za obavljanje poslova: medicinski fakultet, specijalista iz pedijatrije, licenca za rad. Kandidati su obavezni da dostave pisanu prijavu na oglas sa kraćom biografijom. Uz prijavu se podnose fotokopije: diplome o završenoj školi, diplome o završenom specijalističkom ispitu, uverenje o položenom stručnom ispitu, licenca za rad, izvod iz matične knjige rođenih, dokaz o radnom iskustvu (ugovori o radu, volonterski ugovori, potvrda poslodavca i sl).

Spremačica
prostorija u kojima se pružaju zdravstvene usluge, probni rad od 3 meseca

Opis poslova: održavanje higijene u prostorijama bolnice: podovi, prozori; održavanje higijene sanitarnih čvorova; uklanja smeće na za to određeno mesto; čišćenje dvorišta bolnice; radi i druge poslove po nalogu glavne sestre službe; odgovorna je glavnoj sestri službe i bolnice.

USLOVI: stručna sprema i uslovi za obavljanje poslova: PK ili NK radnik; radno iskustvo 6 meseci. Kandidati su obavezni da dostave pisanu prijavu na oglas sa kraćom biografijom. Uz prijavu se podnose fotokopije: diplome o završenoj školi, izvod iz matične knjige rođenih, dokaz o radnom iskustvu (ugovori o radu, volonterski ugovori, potvrda poslodavca i sl).

OSTALO: Prilikom zasnivanja radnog odnosa kandidat je dužan da dostavi lekarsko uverenje kao dokaz o zdravstvenoj sposobnosti za poslove na koje se prima, potvrdu da se protiv lica ne vodi sudski postupak kao i potvrdu o neosuđivanosti. Neblagovremene i nepotpune prijave neće se uzimati u razmatranje. Prijave sa potrebnom dokumentacijom dostavljaju se na adresu: Specijalna bolnica za cerebralnu paralizu i razvojnu neurologiju, Beograd, Sokobanjska 17a, Pravna služba. Rok za prijavljivanje na konkurs je 8 dana od dana objavljivanja oglasa u publikaciji „Poslovi“.

Skoro postavljeni poslovi SPECIJALNA BOLNICA ZA CEREBRALNU PARALIZU I RAZVOJNU NEUROLOGIJU

Pregledano: 643 puta