0

Aplikacija

Kuvar/poslastičar Puno radno vreme

na SPECIJALNA BOLNICA ZA PSIHIJATRIJSKE BOLESTI „SVETI VRAČEVI“ u Novi Kneževac (Poslato na 07-10-2020)

Kuvar/poslastičar

SPECIJALNA BOLNICA ZA
PSIHIJATRIJSKE BOLESTI
„SVETI VRAČEVI“
3330 Novi Kneževac
Kralja Petra I Karađorđevića 85

1. Kuvar/poslastičar
probni rad od 6 meseci

Opis poslova: priprema sve vrste jela po jelovniku i normativima ishrane; priprema i oblikuje sve vrste poslastica; kontroliše ispravnost namirnica; utvrđuje potrebne količine namirnica na osnovu normativa i sastavlja listu za nabavku namirnica; kontroliše kvalitet pripremljenog jela; servira jela; priprema jelovnik; vrši podelu hrane i stara se o uzimanju hrane za odeljenja od strane lica koja koja nose hranu; pravilno ostavlja uzorak hrane od svakog obroka za eventualna ispitivanja koji mora da se čuva na pravilan način u toku 72 sata; odgovara za primenjivanje i poštovanje predviđenog jelovnika za taj dan, a prema važećim normativima bolnice; stara se o higijeni kuhinje, radnih elemenata, posuđa, frižidera, zamrzivača, pribora za rad i o svojoj ličnoj higijeni; donosi i odnosi namirnice iz skladišta, odnosi pomije na mesto za bacanje istih.

USLOVI: Pored uslova utvrđenih članom 24 Zakona o radu, kandidati treba da ispunjavaju uslove propisane Pravilnikom o unutrašnjoj organizaciji i sistematizaciji poslova Specijalne bolnice za psihijatrijske bolesti “Sveti Vračevi” Novi Kneževac i to: srednje obrazovanje (trogodišnje ili četvorogodišnje) kuvarskog, ili prehrambenog smera. Kandidati su obavezni da uz prijavu, koja sadrži biografiju, dostave: overenu fotokopiju diplome o školskoj spremi, običnu neoverenu fotokopiju lične karte.

OSTALO: Rok za dostavljanje prijave kandidata je 8 dana od dana objavljivanja oglasa. Neblagovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati. Obaveštenje o izboru kandidata kandidatima će biti dostavljeno u roku od 30 dana od dana donošenja odluke o izboru. Prijave se dostavljaju na adresu: Specijalna bolnica za psihijatrijske bolesti “Sveti Vračevi” Novi Kneževac, 23330 Novi Kneževac, Kralja Petra I Karađorđevića 85, sa naznakom “Za oglas za prijem u radni odnos”, ili lično predati u Pravnu službu Specijalne bolnice.

Skoro postavljeni poslovi SPECIJALNA BOLNICA ZA PSIHIJATRIJSKE BOLESTI „SVETI VRAČEVI“

Pregledano: 998 puta