0

Aplikacija

Pomoćni radnik u kuhinji Puno radno vreme

na HR Bulevar d.o.o. u Novi Sad (Poslato na 15-10-2020)

Agencija za privremeno zaposljavanje HR Bulevar d.o.o.  iz Beograda  traži izvršioca za poziciju:

POMOĆNI KUVAR
(Novi Sad)

Opis posla:

- Čišćenje i pomoć prilikom pripreme namirnica
-  Pranje, čišćenje i sortiranje kuhinjskog alata i posuđa
- Održavanje radne površine i kuhinje
- Smenski rad
- Angažovanje na duži vremenski period

Uslovi:

- Urednost i pedantnost
- Konkurs je otvoren za nezaposlena lica i studente

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefone 011/630-65-80 i 011/454-25-88  , ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs sa naznakom Pomoćni radnik u kuhinji / Novi Sad

Za dodatne informacije i još poslova posetite:

Skoro postavljeni poslovi HR Bulevar d.o.o.

Pregledano: 87 puta