1

aplikant

Elektromonter Puno radno vreme

na Elektro signal u Kragujevac (Poslato na 16-10-2020)

Електромонтер

“ Elektro signal “ d.o.o. Beograd

Opis posla: Ugradnja elektro instalacija

Uslovi rada i ostali uslovi:

- bez obzira na nivo kvalifikacije i na smer

- radno iskustvo minimum 12 meseci

- sposobnost za samostalan rad na predviđenim poslovima ( elektromonter )

- obezbeđen prevoz

- obezbeđena ishrana

- Mesto rada: Kragujevac

Zainteresovani kandidati svoju radnu bigrafiju mogu dostaviti poslodavcu na E-mail:

nh@enal-elektro.com ili mogu pozvati na kontakt telefon: 069/318-49-41

Рок важења
15.11.2020.
Захтевани ниво квалификација
Средња школа – III степен (3 година)
Радно искуство у занимању
Више од 1 године
Број извршилаца
10
Место рада
Крагујевац
Врста радниг односа / ангажовања
Неодређено
Додатне информације
Теренски рад
Обезбеђен превоз
Обезбеђена исхрана
Напомена
Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drukčije propisano)

Pregledano: 114 puta