1

aplikant

Prodavac u maloprodajnom objektu Puno radno vreme

na Trgovina Matejić doo Kruševac u Kruševac (Poslato na 26-10-2020)

Trgovini Matejić doo, usled proširenja posla
Potreban
Trgovac- Prodavac u maloprodajnom objektu
Mesto rada : Kruševac
Ul. Birčaninova br.1

Opis posla:
• Obavlja usluživanje i prodaju robe kupcima
• Pakovanje i pripremanje robe za slanje brzom poštom
• Obavlja kvantitativan i kvalitativan prijem robe
• Uređivanje prodajnog prostora
Uslovi za prijavu:
• Muška osoba
• SSS (srednja stručna sprema)
• Prednost imaju kandidati sa radnim iskustvom
• Poželjno poznavanje rada na računaru
Zahtevani nivo kvalifikacija: minimum srednja škola – IV stepen (4 godina)
Nudimo:

Rad na odredjeno vreme sa mogućnošću prijema u stalni radni odnos,
Redovna primanja,
Rad u stabilnoj firmi,
Rad u dinamičnom okruženju, dobre uslove rada, i pozitivnu radnu atmosferu
Mogućnost napredovanja.
Mesto rada: Kruševac
Ukoliko smatrate da ste prava osoba za ovu poziciju pošaljite CV-a na email: m.ana@matejic.rs

Skoro postavljeni poslovi Trgovina Matejić doo Kruševac

Pregledano: 144 puta