12

Aplikacija

Prodavac u maloprodajnom objektu Puno radno vreme

na Trgovina Matejić u Kruševac (Poslato na 27-10-2020)

Prodavac u maloprodajnom objektu

“Trgovina Matejić” doo, Kruševac

Trgovini Matejić doo, usled proširenja posla, potreban:

Mesto rada: Kruševac

Ul. Birčaninova br.1

Opis posla:

obavlja usluživanje i prodaju robe kupcima
pakovanje i pripremanje robe za slanje brzom poštom
obavlja kvantitativan i kvalitativan prijem robe
uređivanje prodajnog prostora

Uslovi za prijavu:

minimum IV nivo kvalifikacije
radno iskustvo
poželjno poznavanje rada na računaru
Nudimo:

rad na odredjeno vreme sa mogućnošću prijema u stalni radni odnos redovna primanja rad u stabilnoj firmi rad u dinamičnom okruženju, dobre uslove rada, i pozitivnu radnu atmosferu mogućnost napredovanja

Ukoliko smatrate da ste prava osoba za ovu poziciju pošaljite CV na email: m.ana@matejic.rs

Рок важења
26.11.2020.
Захтевани ниво квалификација
Средња школа – IV степен (4 година)
Радно искуство у занимању
Није битно
Број извршилаца
1
Место рада
Крушевац
Врста радниг односа / ангажовања
Одређено

Напомена

Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Skoro postavljeni poslovi Trgovina Matejić

Pregledano: 659 puta