3

Aplikacija

Operater u proizvodnji Puno radno vreme

na Adecco u Kruševac (Poslato na 28-10-2020)

Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa koja uključuju: traženje i selekciju, privremeno zapošljavanje, outsourcing, outplacement, savetovanje i istraživanje tržišta rada. Za svog klijenta tražimo motivisane i pouzdane kandidate za poziciju:

Operater u proizvodnji

Kruševac, Varvarin, Ćićevac, Trstenik

Potrebne kvalifikacije:

Minimum završena osnovna škola
Poželjno radno iskustvo na poslovima u proizvodnji

Glavna zaduženja:

Rad na liniji za izradu delova i/ili gotovih proizvoda
Rad sa ručnim alatima za izradu delova
Pakovanje i skladištenje proizvoda
Deklarisanje škarta na liniji
Čišćenje mašina i radnog mesta
Odgovoran je za primenu mera u skladu sa Zakonom o bezbednosti i zdravlju na radu
Obavlja druge poslove po nalogu Tim Lidera proizvodnje

Profil kandidata:

Posvećenost i preciznost u radu
Spremnost za rad u timu

Uslovi rada:

Angažovanje na duže staze
Obezbeđen prevoz i topli obrok
Smenski rad

Dodatne informacije možete dobiti na sledeći način:

Od ponedeljka do petka od 08h 16h pozivom na telefone 060/8601772; 060/8601747

Posle 17h i vikendom: SMS, Viber ili Whatsapp na broj telefona: 060/8601747

Skoro postavljeni poslovi Adecco

Pregledano: 865 puta