0

Aplikacija

Bravar -zavarivač Puno radno vreme

na Adecco u Kragujevac (Poslato na 19-11-2020)

Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa koja uključuju: traženje i selekciju, privremeno zapošljavanje, outsourcing, outplacement, savetovanje i istraživanje tržišta rada. Za svog klijenta tražimo motivisane i pouzdane kandidate za poziciju:

Bravar- zavarivač
Kragujevac

Potrebne kvalifikacije:

     Minimum završena osnovna škola
     Neophodno iskustvo na ovoj poziciji
     Iskustvo u MIG/MAG zavarivanju je prednost
     Poželjno posedovanje sertifikata za zavarivanje (nije neophodno)

Glavna zaduženja:

     Priprema zavarivanja i određivanje parametara zavarivanja
     Čitanje crteža i pravljenje konstrukcija prema istim
     Samostalno obavlja poslove zavarivanja  (MIG/MAG zavarivanje)
     Obavlja dodatna zaduženja po nalogu neposrednog rukovodioca
     Pridržava se mera o bezbednosti i zdravlju na radu

Profil kandidata

     Posvećenost i preciznost u radu
     Kolegijalnost

Uslovi rada:

     Angažovanje na duže staze
     Smenski rad

Dodatne informacije možete dobiti na sledeći način:
Od ponedeljka do petka od 08h – 16h pozivom na telefone 034/332098; 060/8601747, 060 860 16 72
Posle 17h i vikendom: SMS, Viber ili Whatsapp na broj telefona: 060/8601747

Skoro postavljeni poslovi Adecco

Pregledano: 131 puta