0

Aplikacija

Radnik u prodavnici robe Puno radno vreme

na Omladinska zadruga Bulevar (Bilo koji) (Poslato na 20-11-2020)

Omladinska zadruga Bulevar ima veliku ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Oglasi za posao se odnose na Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac i ostale velike gradove u Srbiji. Poslovi preko omladinske zadruge kreću se od manuelnih i fizičkih poslova pa do visoko-intelektualnih.

Tražimo 4 omladinca za poziciju:

Radnik u prodavnici robe
(Mladenovac)

Opis posla:
- Pakovanje artikla
- Čišćenje radnog mesta
- Fizički poslovi

Uslovi:
- Studenti ili omladinci do 26 godina
- Organizovanost i urednost

Lokacija:
- Mladenovac

Zarada:
-250 RSD po satu

Za dodatne informacije o poziciji i prijave, molimo vas pozovite:
060/600-16-55
011/365-01-56
011/365-01-59

Ili pošaljite svoju biografiju (CV) na mejl:
poslovi@ozbulevar.rs

Skoro postavljeni poslovi Omladinska zadruga Bulevar

Pregledano: 51 puta