1

aplikant

Menadžer razvoja Puno radno vreme

na Beltorg doo u Šabac (Poslato na 23-11-2020)

Opis posla:

Tražiti prostorije koje ispunjavaju uslove kompanije, sklapanja ugovora o zakupu prema uslovima zakupca.
Pregovaranje sa potencijalnim zakupodavcen.
Priprema prezentacije objekta.
Držanje ugovorne kompanje prema ugovoru zakupca.
Osnivanje prodavnice (rešavanje tehničkih, organizacionih pitanja potrebnih za pokretanje prodavnice.)

Zahtevi:

Obavezno znanje ruskog i srpskog jezika.
Radno iskustvo u trgovini u trajanju od 3 godine.
Iskustvo u izradi sporazuma, ugovora.
Iskustvo u otvaranju prodavnice od početka.
Razumevanje osnovnih zahteva i sposobnosti organizovanja proizvodnje, građevinskih i inženjerskih radova na objektu.
Poznavanje zahteva državnih organizacija za otvaranje prodavnica, pribavljanje potrebnih licenci.

Uslovi:

Zvanično zapošljavanje
Priroda posla ne kancelarijska

Cv slati na mail: rs1264675@gmail.com

Skoro postavljeni poslovi Beltorg doo

Pregledano: 555 puta