1

aplikant

Tehnolog proizvodnje Puno radno vreme

na ELRAD Serbia u Vlasotince (Poslato na 24-11-2020)

Tehnolog proizvodnje

ELRAD Serbia” d.o.o. Vlasotince

Opis poslova:
Razvoj novih procesa za nove proizvode;
Priprema alata, opreme i mernih intsrumenata za nove proizvode;
Testiranje sposobnosti procesa za alate i opremu;
Priprema uputstva za održavanje za sv ove alte, mašine i opremu;
Odgovoran je za sve prepravke u saradnji sa odgovornim u proizvodnji;
Odgovoran je za stanje mašina i alata;
Uslovi rada i ostali uslovi:

Rad u uspešnom timu;
Atraktivan i dinamičan posao;
Rad u okruženju gde je briga za zdravlje i ravnotežu između rada i života važna vrednost;
Kontinuirano interno i eksterno besplatno osposobljavanje i mogućnost napretka lične karijere;
Stimulativni uslovi rada.
Zainteresovani kandidati mogu kontaktirati poslodavca putem telefona 016 230604 ili poslati biografiju na srpskom ili engleskom jeziku na e-mail: elradserbia@elrad-int.si

Rok važenja
24.12.2020.
Zahtevani nivo kvalifikacija
Fakultet – VII1 stepen (4-6 godine)
Obrazovanje kandidata
Mašinstvo
Radno iskustvo u zanimanju
Više od 1 godine
Broj izvršilaca
1
Mesto rada
Vlasotince
Vrsta radnig odnosa / angažovanja
Neodređeno
Vozačka dozvola
B – Poželjno
Dodatne informacije
Rad u smenama
Obezbeđen prevoz
Obezbeđena ishrana
Napomena
Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Jezik:

Engleski Srednji

Računarske veštine:

Autocad 2D Srednji
Internet Srednji

Skoro postavljeni poslovi ELRAD Serbia

Pregledano: 349 puta