0

Aplikacija

Spremačica Puno radno vreme

na DOM ZDRAVLjA KOVIN u Kovin (Poslato na 09-12-2020)

Spremačica

Oglas važi od: 09.12.2020.

DOM ZDRAVLjA KOVIN
26220 Kovin, Trg oslobođenja 4

Spremačica

Opis posla: vrši čišćenje poslovnih prostorija i prostora oko objekta, stara se o obezbeđenju higijenskih uslova u objektima ustanove, na osnovu ovlašćenja vrši dostavnu službu za potrebe ustanove, prikuplja radna odela, razno rublje, drugi veš koji koriste službe ustanove, te ga predaje vešerki na pranje, odgovara za sredstva kojima rukuje, vrši dezinfekciju prostorija, predmeta i pribora, sakuplja smeće i iznosi ga iz poslovnih prostorija, vrši i druge poslove po nalogu nadležnih rukovodilaca.

USLOVI: osnovna škola, državljanstvo Republike Srbije. Uz prijavu se podnosi kratka biografija i dokazi o ispunjenosti uslova konkursa (diploma i očitana lična karta) u neoverenim fotokopijama. Prijave slati na gorenavedenu adresu, sa naznakom: „Za konkurs“ ili doneti lično u kancelariju Odseka za pravne poslove broj 57, na drugom spratu. Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objavljivanja oglasa u publikaciji „Poslovi“.

Skoro postavljeni poslovi DOM ZDRAVLjA KOVIN

Pregledano: 1044 puta