12

Aplikacija

Radnik u proizvodnji Puno radno vreme

na Modine SRB Sremska Mitrovica d.o.o u Sremska Mitrovica (Poslato na 15-12-2020)

Kompanija Modine je globalni lider u proizvodnji industrijskih izmenjivača toplote i rashladnih uređaja.
Modine u Srbiji širi svoje kapacitete stoga pozivamo sve zainteresovane da grade svoju karijeru u multinacionalnoj kompaniji.
Osnovna zaduženja:
Rad na mašinama u liniji u skladu sa definisanim instrukcijama i propisanim standardima kvaliteta.
Osnovni uslovi:
Zavisno od radnog mesta, potrebno je imati :
• Minimum završenu osnovnu školu, poželjno III I IV stepen tehničke struke
• Nije neophodno radno iskustvo ali je poželjno
• Preciznost i odgovornost u radu
• Spremnost za rad u tri smene
• Spremnost za rad u timu
Nudimo:
• Redovna i stabilna primanja
• Obuku na radnom mestu
• Bonus za prisutnost
• Redovnu prijavu i mogućnost zaposlenja na neodređeno
• Usavršavanje i mogućnost napredovanja
• Kantinu

Pregledano: 1520 puta